No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Electrode Gap | 0.7 mm |
| Tightening Torque | 20 Nm |
| Thread Size | M 18 x 1,5 |
| Thread Length | 10.9 mm |
| Spanner Size | 20,8 |
| Spark Position | 3 mm |
| Number of pins | 1 |
| Trade Numbers | D 7 BC |
Shipping Details
| Weight | 0.063 Kg |
| Customs Code | 851110 |
| Country of Origin | Brazil |
No longer available