No longer deliverable by the manufacturer
Product has been replaced by:
1 986 S00 826
Specifications
| Voltage | 12 V |
| Rated Power | 0 kW |
| Number of mounting bores | 3 |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| Pinion Rest Position | 19.8 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.157 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available