Article to be discontinued
Specifications
| Inner brake drum height | 63.5 mm |
| Number of Holes | 5 |
| Outer brake drum diameter | 254 mm |
| Total brake drum height | 72 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 256 mm |
| Fitted Diameter | 67 mm |
Shipping Details
| Weight | 7.9 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available