Specifications
| Inner brake drum height | 53.7 mm |
| Number of Holes | 4 |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without wheel bearing set |
| Outer brake drum diameter | 200.3 mm |
| Total brake drum height | 81 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 201 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.628 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€32.61
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns