No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Height 1 | 142 | mm |
| Height | 195 | mm |
| Inner Diameter | 69 | mm |
| Outer Diameter | 137 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 19.5 cm |
| Packaging width | 19.5 cm |
| Packaging height | 14.5 cm |
| Trade Numbers | CAF100469C |
Shipping Details
| Weight | 0.327 Kg |
| Weight Volumetric | 0.818 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
No longer available