No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Height 1 | 48 | mm |
| Height | 58 | mm |
| Length 1 | 255 | mm |
| Length | 265 | mm |
| Width 1 | 150 | mm |
| Width 2 | 143 | mm |
| Width | 157 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 28 cm |
| Packaging width | 19 cm |
| Packaging height | 6.2 cm |
| Trade Numbers | CAF100550P |
Shipping Details
| Weight | 0.281 Kg |
| Weight Volumetric | 0.703 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available