No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Height | 56 | mm |
| Length | 261 | mm |
| Width | 143 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 27 cm |
| Packaging width | 15.5 cm |
| Packaging height | 6 cm |
| Trade Numbers | CAF100614P |
Shipping Details
| Weight | 0.244 Kg |
| Weight Volumetric | 0.61 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Poland |
No longer available