Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height | 42 | mm |
| Length | 306 | mm |
| Width | 120 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 31.2 cm |
| Packaging width | 12.4 cm |
| Packaging height | 4.8 cm |
| Trade Numbers | CAF100780P |
Shipping Details
| Weight | 0.232 Kg |
| Weight Volumetric | 0.58 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
No longer available