No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Height | 31 | mm |
| Length | 272 | mm |
| Width | 165 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 27.3 cm |
| Packaging width | 17.4 cm |
| Packaging height | 5.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.205 Kg |
| Weight Volumetric | 0.513 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
No longer available