Article to be discontinued
Dimensions and size
| Height 1 | 5 | mm |
| Height | 53 | mm |
| Length 1 | 307 | mm |
| Length 2 | 122 | mm |
| Length | 335 | mm |
| Width 1 | 101 | mm |
| Width 2 | 80 | mm |
| Width | 174 | mm |
Specifications
| Filter type | Filter Insert |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 38 cm |
| Packaging width | 15 cm |
| Packaging height | 6 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.19 Kg |
| Weight Volumetric | 0.475 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
No longer available