Specifications
| Voltage | 12 V |
| Number of connectors | 1 |
| Number of pins | 4 |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 12.2 cm |
| Packaging width | 8.6 cm |
| Packaging height | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.795 Kg |
| Customs Code | 851130 |
| Country of Origin | Poland |
€22.92
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates