Front Axle
Dimensions and size
| Height | 76 | mm |
| Width | 75 | mm |
Specifications
| Weight | 1.174 kg |
| Packaging length | 14 cm |
| Packaging width | 10.6 cm |
| Packaging height | 10.8 cm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Thread Size 1 | 20 |
Shipping Details
| Weight | 1.161 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Italy |
€14.70
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates