Dimensions and size
| Width | 17 | mm |
Specifications
| Packaging length | 26.5 cm |
| Packaging width | 16.5 cm |
| Packaging height | 7 cm |
| Weight | 1.1 kg |
| Number of Teeth | 155 |
Shipping Details
| Weight | 1.091 Kg |
| Weight Volumetric | 1.637 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | China |
€64.30
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns