Specifications
| Packaging length | 26.5 cm |
| Packaging width | 16.5 cm |
| Packaging height | 9.5 cm |
| Weight | 1.481 kg |
| Number of Teeth | 148 |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with gear |
| Trade Numbers | CT 760, CT 760 K2 |
Shipping Details
| Weight | 1.458 Kg |
| Weight Volumetric | 2.187 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Slovakia |
€89.86
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates