Dimensions and size
| Width | 25 | mm |
Specifications
| Packaging length | 26.5 cm |
| Packaging width | 16.5 cm |
| Packaging height | 9.5 cm |
| Weight | 0.95 kg |
| Number of Teeth | 136 |
| Trade Numbers | CT 906, CT 906 K2 |
Shipping Details
| Weight | 0.85 Kg |
| Weight Volumetric | 1.275 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Slovakia |
€46.44
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns