Article to be discontinued
Dimensions and size
| Width | 1 1/2 | inch |
| Width | 38.1 | mm |
Specifications
| Number of Teeth | 128 |
| Packaging length | 29.8 cm |
| Packaging width | 29.8 cm |
| Packaging height | 3.6 cm |
| Weight | 0.505 kg |
| Tooth Pitch | 14 mm |
| Trade Numbers | 128-150, HB128-150 |
Shipping Details
| Weight | 0.622 Kg |
| Weight Volumetric | 1.244 Kg |
| Customs Code | 401035 |
| Country of Origin | United States |
No longer available