Front Axle
Dimensions and size
| Length | 118 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Front Axle |
| Weight | 362 g |
| Total Length | 158 mm |
| Internal Thread Size | M12XP1.25 |
| External Thread Size | M14XP1.5 |
| Shaft diameter | 15 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with nut |
Shipping Details
| Weight | 0.386 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | South Korea |
€12.36
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates