Front Axle
Dimensions and size
| Length | 324 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Front Axle |
| Weight | 615 g |
| Total Length | 358.6 mm |
| Internal Thread Size | M16X1.5 |
| External Thread Size | M14XP1.5 |
| Shaft diameter | 16 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with nut |
Shipping Details
| Weight | 0.508 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | South Korea |
€5.27
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates