Front Axle Right
Dimensions and size
| Height | 224 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Weight | 570 g |
| Total Length | 262.5 mm |
| Internal Thread Size | M18XP1.5 |
| External Thread Size | M14XP1.5 |
| Shaft diameter | 16.5 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with nut |
Shipping Details
| Weight | 0.9 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | South Korea |
€10.71
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates