Front Axle Right
Dimensions and size
| Length | 305 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Weight | 599 g |
| Total Length | 342.5 mm |
| Internal Thread Size | M16XP1.0 |
| External Thread Size | M12XP1.25 |
| Shaft diameter | 16 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with nut |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with washers |
Shipping Details
| Weight | 0.601 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | South Korea |
€11.74
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates