Front Axle
Dimensions and size
| Length | 275 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Front Axle |
| Weight | 739 g |
| Total Length | 311.6 mm |
| Internal Thread Size | M16X1.5 |
| External Thread Size | M16XP1.5 |
| Shaft diameter | 22 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.737 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | South Korea |
€17.84
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates