Front Axle
Dimensions and size
| Length | 305.00 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Front Axle |
| Weight | 516.0 g |
| Total Length | 340.0 mm |
| Internal Thread Size | M14XP1.5 |
| External Thread Size | M12XP1.0 |
| Shaft diameter | 14.00 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.539 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | South Korea |
€11.84
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates