Dimensions and size
| Diameter | 384 | mm |
Specifications
| Voltage | 12 V |
| for OE number | 46842844 |
| Operating Speed | 2800 1/min |
| Rated Power | 470 W |
| Weight | 4480 g |
| Gross Weight | 5840 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 5.234 Kg |
| Weight Volumetric | 26.17 Kg |
| Customs Code | 841459 |
| Country of Origin | Italy |
€81.17
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates