No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Core Length | 0 mm |
| Core Width | 0 mm |
| Core Depth | 0 mm |
| Material | Aluminium |
| Frame Material | Plastic |
| for OE number | 51833107 |
| Core Dimensions | 580x151x101 |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 3.137 Kg |
| Weight Volumetric | 12.548 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Japan |
No longer available