Specifications
| Core Length | 456 mm |
| Core Width | 298 mm |
| Core Depth | 64 mm |
| for OE number | ME782059 |
| Gross Weight | 6400 g |
Shipping Details
| Weight | 6.417 Kg |
| Weight Volumetric | 25.668 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Portugal |
€226.29
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates