No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Core Length | 580 mm |
| Core Width | 316 mm |
| Core Depth | 32 mm |
| Material | Aluminium |
| Frame Material | Plastic |
| for OE number | 46524619 |
| Weight | 1474 g |
| Gross Weight | 3154 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 2.814 Kg |
| Weight Volumetric | 11.256 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Portugal |
No longer available