No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Core Length | 574 mm |
| Core Width | 449 mm |
| Core Depth | 33 mm |
| Material | Aluminium |
| Frame Material | Plastic |
| for OE number | 2015004303 |
| Weight | 3870 g |
| Gross Weight | 5550 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 5.624 Kg |
| Weight Volumetric | 22.496 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Portugal |
No longer available