No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Core Length | 530 mm |
| Core Width | 287 mm |
| Core Depth | 22 mm |
| Material | Copper |
| Frame Material | Brass |
| for OE number | 1302169 |
| Gross Weight | 4200 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 4.2 Kg |
| Weight Volumetric | 12.6 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Japan |
No longer available