No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Core Length | 600 mm |
| Core Width | 363 mm |
| Core Depth | 28 mm |
| Material | Aluminium |
| Frame Material | Plastic |
| for OE number | 1300267 |
| Weight | 3070 g |
| Gross Weight | 4750 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 3.627 Kg |
| Weight Volumetric | 10.881 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Portugal |
No longer available