No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Core Length | 367 mm |
| Core Width | 363 mm |
| Core Depth | 28 mm |
| Material | Aluminium |
| Frame Material | Plastic |
| for OE number | 410658 |
| Gross Weight | 4022 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 4.023 Kg |
| Weight Volumetric | 16.092 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Portugal |
No longer available