Specifications
| Core Length | 375 mm |
| Core Width | 715 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Weight | 2320 g |
| Gross Weight | 4000 g |
Shipping Details
| Weight | 3.01 Kg |
| Weight Volumetric | 12.04 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | India |
€141.02
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates