Specifications
| Core Length | 400 mm |
| Core Width | 728 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Frame Material | Plastic |
| for OE number | 164000H210 |
| Weight | 3120 g |
| Gross Weight | 4800 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 6.078 Kg |
| Weight Volumetric | 24.312 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Japan |
€112.34
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns