Specifications
| Core Length | 712 mm |
| Core Width | 590 mm |
| Core Depth | 48 mm |
| for OE number | 1640051040 |
| Weight | 11220 g |
| Gross Weight | 12900 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 13.658 Kg |
| Weight Volumetric | 54.632 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Indonesia |
€206.49
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns