Specifications
| Core Length | 510 mm |
| Core Width | 719 mm |
| Core Depth | 36 mm |
| Weight | 5450 g |
| Gross Weight | 7130 g |
Shipping Details
| Weight | 7.33 Kg |
| Weight Volumetric | 29.32 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Japan |
€146.48
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates