Article to be discontinued
Specifications
| Voltage | 24 V |
| Rated Power | 8 kW |
| New part without deposit | |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| Quality | DENSO |
| Number of Teeth | 13 |
| Gross Weight | 18090 g |
Shipping Details
| Weight | 13.524 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | Japan |
No longer available