Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Core Length | 543 mm |
| Core Width | 340 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Assy./disassy. by qualified personnel required! |
Shipping Details
| Weight | 3.356 Kg |
| Weight Volumetric | 20.136 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€53.40
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ACR
300365
AKS DASIS
212007N
AUTOCLIMA
30311445CP
AUTOGAMMA
102812
AVA Clever Choice
TO5267
TO5267D
BEHR HELLA SERVICE
8FC351300-261
DELPHI
DENSO
DIEDERICHS
8660500
ERA
FRIGAIR
0815.3007
HART
607 147
HC-PARTS
260484
JDEUS
728M56
KALE
390200
KAMOKA
KLOKKERHOLM
8109305267
KRAFT AUTOMOTIVE
223700
MAGNETI MARELLI
350203000000
MAXGEAR
NISSENS
NPS
T526A06
NRF
NTY
PARTS-MALL
PXNCF-020
POLCAR
8103K8C1
PRASCO
TY320C001
PowerMax
7110376
QUINTON HAZELL
QCN344
SPECTRA PREMIUM
1120017
SRLine
8103K8C1S
STELLOX
10-45537-SX
10-45538-SX
THERMOTEC
TOYOTA
884500D020
884500D021
8845052170
8846052020
8846054020
VALEO
VAN WEZEL
VEMO
V70-62-0014
Fit Vehicles
TOYOTA
17 vehicles
YARIS
1999 - 2005
Alternatives
€51.09
Dispatch on next business day
€41.49
Dispatch on next business day
€60.12
Dispatch on next business day
€53.00
Dispatch on next business day
€48.31
Dispatch on next business day