Specifications
| Core Length | 375 mm |
| Core Width | 692 mm |
| Core Depth | 23 mm |
| Transmission Type | Manual Transmission |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Cooling fins material | Aluminium |
| for OE number | 164000B030 |
| Assy./disassy. by qualified personnel required! |
Shipping Details
| Weight | 4.929 Kg |
| Weight Volumetric | 14.787 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€57.68
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns