Specifications
| Core Length | 623 mm |
| Core Width | 328 mm |
| Core Depth | 26 mm |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Cooling fins material | Aluminium |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Assy./disassy. by qualified personnel required! |
Shipping Details
| Weight | 4.623 Kg |
| Weight Volumetric | 18.492 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€59.48
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns