Specifications
| Core Length | 628 mm |
| Core Width | 378 mm |
| Core Depth | 34 mm |
| Transmission Type | Manual Transmission |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Cooling fins material | Aluminium |
| for OE number | 1H0121253BC |
| Assy./disassy. by qualified personnel required! |
Shipping Details
| Weight | 3.678 Kg |
| Weight Volumetric | 11.034 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€35.48
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns