Specifications
| Thread Size | M12 x 1,5 |
| Operating Mode | Electric |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Switch point from | 0.35 bar |
| Switch point to | 0.65 bar |
| Net Weight | 62 g |
| Weight | 59 g g |
| Operating Mode | Electric |
Shipping Details
| Weight | 0.065 Kg |
| Customs Code | 853650 |
| Country of Origin | Germany |
€7.89
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns