Specifications
| Voltage | 12 V |
| Rated Power | 16 W |
| Lamp Type | W16W |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Net Weight | 1.8 g |
| Socket Type bulb | W2.1x9.5d |
Shipping Details
| Weight | 0.004 Kg |
| Customs Code | 853929 |
| Country of Origin | Germany |
€0.69
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns