Specifications
| Voltage | 24 V |
| for OE number | 1485545 |
| Plug Type ID | Type S |
| DIN/ISO | ISO 3731 |
| Number of pins | 7 |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Working length | 3.5 m |
| Net Weight | 714 g |
Shipping Details
| Weight | 0.73 Kg |
| Customs Code | 854430 |
| Country of Origin | Germany |
€35.16
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns