Right
Dimensions and size
| Height | 130 | mm |
| Length | 357 | mm |
Specifications
| for OE number | 23522308 |
| Fitting Position | Right |
| Bolt Distance | 160 mm |
| Lamp Type | LED |
| Light Design | LED |
| Depth | 86 mm |
| Guarantee | 2 years warranty |
| paired article number | 2.24516 |
| Net Weight | 1144 g |
Shipping Details
| Weight | 1.39 Kg |
| Weight Volumetric | 6.95 Kg |
| Customs Code | 851220 |
| Country of Origin | Germany |
€320.41
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns