Specifications
| for OE number | 940 500 0454 |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Core Length | 535 mm |
| Core Width | 525 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Net Weight | 2400 g |
Shipping Details
| Weight | 3.529 Kg |
| Weight Volumetric | 21.174 Kg |
| Customs Code | 841590 |
| Country of Origin | Germany |
€111.56
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 4 business days
- Check shipping rates
- Easy returns