Specifications
| Voltage | 24 V |
| for OE number | 81.25311.0006 |
| Rated Power | 21 W |
| Parameter | (3+1) x 21 W |
| Number of pins | 9 |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Net Weight | 52 g |
Shipping Details
| Weight | 0.062 Kg |
| Customs Code | 853641 |
| Country of Origin | Germany |
€9.48
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns