Right
Specifications
| Voltage | 24 V |
| for OE number | 50 10 578 476 |
| Fitting Position | Right |
| Lamp Type | W5W |
| Lamp Type | PY21W |
| Lamp Type | H7 |
| Left-/right-hand drive vehicles | for left-hand drive vehicles |
| Supplementary Article/Supplementary Info | without bulb |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without holding frame |
| Guarantee | 2 years warranty |
| paired article number | 6.84015 |
| Net Weight | 3632 g |
Shipping Details
| Weight | 4.538 Kg |
| Weight Volumetric | 22.69 Kg |
| Customs Code | 851220 |
| Country of Origin | Germany |
€203.06
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 4 business days
- Check shipping rates
- Easy returns