Right
Specifications
| Voltage | 24 V |
| for OE number | 5 0423 8093 |
| Fitting Position | Right |
| Lamp Type | W5W |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without bulbs |
| Guarantee | 2 years warranty |
| paired article number | 7.25036 |
| Net Weight | 2729 g |
Shipping Details
| Weight | 3.555 Kg |
| Weight Volumetric | 17.775 Kg |
| Customs Code | 851220 |
| Country of Origin | Germany |
€64.77
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns