Specifications
| for OE number | 4121 4448 |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Core Length | 652 mm |
| Core Width | 872 mm |
| Core Depth | 52 mm |
| Net Weight | 21650 g |
Shipping Details
| Weight | 22.399 Kg |
| Weight Volumetric | 89.596 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Germany |
€731.99
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 4 business days
- Check shipping rates
- Easy returns