Specifications
| for OE number | 9382 2683 |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Core Length | 630 mm |
| Core Width | 202 mm |
| Core Depth | 62 mm |
| Net Weight | 3765 g |
Shipping Details
| Weight | 4.314 Kg |
| Weight Volumetric | 17.256 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Germany |
€110.53
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 4 business days
- Check shipping rates
- Easy returns