Specifications
| Thread Size | M12 x 1,5 |
| Shifting Points | 2 bar |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Operating pressure to | 10 bar |
| Net Weight | 59 g |
Shipping Details
| Weight | 0.059 Kg |
| Customs Code | 853650 |
| Country of Origin | Germany |
€19.82
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns